• Strefa FiN

Czym jest Strefa FiN?

Aktualizacja: 6 wrz 2019

Rozmowa z właścicielkami Strefy


Na rynku jest bardzo dużo agencji pośrednictwa nieruchomości. Co wyróżnia Strefę FiN?

Właśnie dlatego powstało miejsce inne niż wszystkie. Aby się o tym przekonać trzeba nas odwiedzić. To jest miejsce, w którym klient przede wszystkim zdobędzie wiedzę, nie tylko przyjdzie i kupi. Chcemy rozwijać, edukować i podpowiadać jak w strefie pomiędzy nieruchomościami, finansami czy też ubezpieczeniami powinno się poruszać. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową usługę, w trochę innym wykonaniu.

Obie jesteście kobietami spełnionymi zawodowo skąd więc pomysł żeby otwierać Strefę? Jak to wszystko się zaczęło?

Spotkałyśmy się w 2014 roku na targach przedsiębiorczych kobiet i od tego czasu utrzymujemy swoje relacje biznesowe. W 2018 roku zaprosiłam Kingę do współpracy w zakresie home staging. Po miesiącu Kinga w zasadzie przejęła dział sprzedaży nieruchomości i stworzyła go na nowo , a dziś możemy podziwiać tego efekty. To właśnie dzięki naszym doświadczeniom zawodowym z różnych dziedzin możemy stworzyć usługę dla klienta, którą chciałybyśmy same dostać. Dla nas klient nie jest jednym z wielu. Przychodząc do nas może liczyć na indywidualne podejście.

Dlaczego warto korzystać z Waszej pomocy? Czy nie lepiej i taniej jest sprzedać nieruchomość samemu?

Klient powinien sobie odpowiedzieć na pytanie ile kosztuje jego czas, który musi poświęcić na przeprowadzenie transakcji. Nie mówimy o zdjęciach i reklamie. Cały proces jest zdecydowanie bardziej rozbudowany i skomplikowany.

Sprawdzenie i zdobycie dokumentów potrzebnych do tego żeby transakcja przebiegła dla niego bezpiecznie wymaga wiedzy i czasu. My dajemy gwarancję wiedzy, doświadczenia i bezpieczeństwa. Cokolwiek złego by się wydarzyło to biuro jest ubezpieczone.

Dodatkowo wartością dodaną dla klienta jest Home Staging.

Strefa FiN to nie tylko nieruchomości. Czego jeszcze może oczekiwać klient?

Klient może liczyć na doradztwo kredytowe, które u nas jest zupełnie bezpłatne wiec tym bardziej warto skorzystać. W jednym miejscu możemy ocenić swoją zdolność kredytową i porównać oferty wszystkich banków.

Klient zobaczy na co zwrócić uwagę, jakie są rzeczywiste koszty kredytu i sam może wybrać ofertę, która spełnia jego oczekiwani. Dodatkowo zapewniamy też szeroki wachlarz ubezpieczeń.

Jakie macie cele? Jaka jest misja firmy?

Na rynku jest dużo bylejakości, w ogóle w życiu jest dużo bylejakości. Nie mamy na to na to zgody. Chcemy stworzyć indywidualne miejsce, aby zobaczyć trzeba nas odwiedzić. Mamy w ofercie różne nieruchomości, współpracujemy z deweloperami. Naszą uwagę chcemy przede wszystkim skierować na sprzedaży domów i mieszkań w powiecie grodziskim. Strefa FiN to kobieca firma. I my jako kobiety wrażliwe na piękno właśnie to chcemy naszym klientom dawać. Chcemy pomóc żyć ludziom w pięknych miejscach.

124 wyświetlenia0 komentarz